Я підтверджую, що прочитав і погоджуюся з такими правилами безпеки під час поводження зі зброєю, боєприпасами або аксесуарами для вогнепальної зброї:

1. ЗАВЖДИ тримайте пістолет спрямованим у безпечному напрямку. Це головне правило безпеки зброї. Безпечний напрямок означає, що пістолет спрямований так, щоб навіть якщо він вибухнув, він не спричинив поранення чи пошкодження. Ключ до цього правила полягає в тому, щоб постійно контролювати, куди направлено дуло або передній кінець ствола. Здоровий глузд диктує найбезпечніший напрямок, залежно від різних обставин.

2. ЗАВЖДИ тримайте палець від спускового гачка, поки не будете готові стріляти. Тримаючи пістолет, покладіть палець на спускову скобу або вздовж бічної частини пістолета. Поки ви насправді не готові до стрільби, не торкайтеся спускового гачка.

3. ЗАВЖДИ тримайте пістолет розрядженим, поки він не буде готовий до використання. Всякий раз, коли ви берете пістолет, негайно ввімкніть запобіжний пристрій, якщо це можливо, і, якщо пістолет має магазин, вийміть його, перш ніж відкрити рушницю та зазирнути в патронник(и), який(и) не має бути очищеним від боєприпасів. Якщо ви не знаєте, як відкрити дію або оглянути камеру(и), залиште пістолет у спокої та зверніться за допомогою до того, хто це знає.

Крім того, під час використання або зберігання зброї завжди дотримуйтесь цих правил NRA:
1. Знайте свою ціль і те, що за її межами. Будьте абсолютно впевнені, що ви визначили свою ціль без будь-яких сумнівів. Не менш важливо знати про зону за межами вашої мети. Це означає, що перед стріляниною спостерігайте за вашою потенційною зоною вогню. Ніколи не стріляйте в напрямку, де є люди або будь-яка інша ймовірність нещасного випадку. Подумайте спочатку. Стріляйте другий.

2. Знати, як безпечно користуватися зброєю. Перш ніж братися за зброю, дізнайтеся, як вона працює. Знайте його основні частини, як безпечно відкривати і закривати дію і виймати будь-які боєприпаси з пістолета або магазину. Пам’ятайте, механічний запобіжний пристрій зброї ніколи не є надійним. Ніщо ніколи не замінить безпечне поводження зі зброєю.

3. Переконайтеся, що пістолет безпечний для роботи. Як і інші інструменти, зброя потребує регулярного обслуговування, щоб залишатися в працездатності. Регулярне очищення та правильне зберігання є частиною загального догляду за зброєю. Якщо є якісь питання щодо здатності зброї функціонувати, добре обізнаний зброярис повинен розглянути це.

4. Використовуйте тільки відповідні боєприпаси для вашої зброї. З цієї зброї можна безпечно стріляти лише пультами, кульками, патронами чи снарядами, призначеними для конкретної зброї. На стволі більшості гармат нанесений тип боєприпасів. Боєприпаси можна ідентифікувати за інформацією, надрукованою на коробці, а іноді й нанесеною на патрон. Не стріляйте з пістолета, якщо не знаєте, що у вас є відповідні боєприпаси.

5. Одягайте засоби захисту очей та вух відповідно до вимог. Зброя гучна, а шум може пошкодити слух. Вони також можуть виділяти сміття та гарячий газ, які можуть спричинити травму очей. З цих причин стрільці та глядачі повинні носити окуляри та засоби захисту органів слуху.

6. Ніколи не вживайте алкоголь, безрецептурні, рецептурні або інші наркотики до або під час зйомки. Алкоголь, а також будь-які інші речовини, які можуть порушити нормальні психічні або фізичні функції тіла, не можна вживати до, під час поводження зі зброєю або стрільби.

7. Зберігайте зброю так, щоб вона була недоступною для сторонніх осіб. Вирішуючи, де і як зберігати зброю, необхідно враховувати багато факторів. Важливою частиною розгляду буде конкретна ситуація людини. Доступні десятки пристроїв для зберігання зброї, а також замки, які кріпляться безпосередньо до зброї. Однак механічні блокувальні пристрої, як і механічні запобіжники, вбудовані в зброю, можуть вийти з ладу, і їх не слід використовувати як заміну безпечного поводження зі зброєю та дотримання всіх правил безпеки зброї.

8. Майте на увазі, що певні типи зброї та багато видів стрільби вимагають додаткових заходів безпеки.

9. Очищення Регулярне очищення важливо для правильної та безпечної роботи зброї. Правильний догляд за ним також збереже його цінність і продовжить термін його служби. Ваш пістолет слід чистити щоразу, коли він використовується.

Зброю, вивезену з тривалого зберігання, також слід очистити перед пострілом. Накопичена волога та бруд, або затверділо жир і олія можуть перешкодити належній роботі пістолета.
Перш ніж почистити пістолет, переконайтеся, що він розряджений. Під час очищення пістолет має бути відкритим. Також переконайтеся, що в зоні прибирання немає боєприпасів. прагне захищати інформацію, яку ви нам надаєте. Щоб запобігти несанкціонованому доступу або розголошенню, зберегти точність даних і забезпечити належне використання інформації, globalfirearmssuppliers.com має відповідні процедури безпеки для захисту інформації, яку ми збираємо.

Ми використовуємо шифрування Secure Sockets Layer (SSL), коли збираємо або передаємо конфіденційні дані, наприклад дані кредитної картки. Шифрування SSL розроблено, щоб зробити інформацію нечитаною нікому, крім нас. Цей захід безпеки працює, коли ви бачите символ незламаного ключа або закритого замка (залежно від вашого браузера) у нижній частині вікна браузера.

Номери кредитних карток використовуються лише для обробки платежів і зберігаються в безпеці та конфіденційності.

Якщо будуть оновлення умов Заяви про конфіденційність в Інтернеті globalfirearmssuppliers.com, ми опублікуємо ці зміни та оновимо дату перегляду в цьому документі, щоб ви завжди знали, яку інформацію ми збираємо в Інтернеті, як ми її використовуємо та які ви можете вибрати. мають.

Ми цінуємо вашу думку. Якщо у вас є коментарі або запитання щодо нашої політики конфіденційності, зв’яжіться з нами за адресою contact@globalfirearmssuppliers.com
Повернення та скасування

Якщо виникне необхідність; ми зробимо все можливе, щоб скасувати замовлення безкоштовно за умови, що воно буде скасовано до 17:00 в день замовлення. Ми працюємо швидко, щоб виконати замовлення, тому, будь ласка, зв’яжіться з нами негайно, якщо вам потрібно скасувати замовлення. Якщо запит на скасування замовлення надійшов після 17:00 дати розміщення замовлення, погоджено, що клієнт сплачує 15% комісії за скасування. Це допоможе компенсувати витрати, понесені globalfirearmssuppliers.com

Повернення аксесуарів приймаються для товару, який є дефектним, якщо він не був модифікований або встановлений у збірці (на ці елементи поширюється гарантія виробника). globalfirearmssuppliers.com надасть повернення або обмін на всі інші аксесуари, виявлені дефектними, за умови, що клієнт повідомить нас про дефект протягом 5 днів після доставки товару. globalfirearmssuppliers.com також організовує, щоб дефектні товари були забрані та повернуті нам оригінальним відправником. Будь ласка, не повертайте посилки до отримання дозволу на повернення. Будь ласка, скористайтеся чатом або формою «Зв’яжіться з нами», щоб отримати дозвіл на повернення.

За всі недефектні повернення стягується комісія за поповнення запасів у розмірі 15% з мінімальним розміром 15 доларів США. Зауважте, що за речі, повернуті без упаковки або зі знищеною упаковкою, стягується комісія за поповнення запасів у розмірі до 50%. Клієнт також несе відповідальність за вартість повернення. globalfirearmssuppliers.com не надає етикетки повернення. Усі повернення мають бути отримані протягом 30 днів з дати покупки, інакше в них буде відмовлено. Будь ласка, не повертайте замовлення до отримання дозволу на повернення. Повернення, які не отримали попереднього дозволу, буде відмовлено. Боєприпаси не можуть бути повернуті з міркувань безпеки (без винятків). Футболки та інший одяг не підлягають поверненню. Будь ласка, скористайтеся чатом або формою «Зв’яжіться з нами», щоб отримати дозвіл на повернення.